Zakochaj się w Głogowie – z GIM TV!

Witajcie  – po dłuższej przerwie w naszych filmowych działaniach znowu coś się dzieje! Oj tak – dzieje się i to dużo! Już w najbliższą niedzielę 9 maja o godz. 8.30 w TVP 1 premiera kolejnego odcinka „Zakochaj się w Polsce”, a w nim nasza Gmina – Głogów i ….. nasze filmy w programie. Ogromnie nas cieszy, że fachowcy docenili nasze prace filmowe i wykorzystali w profesjonalnym telewizyjnym programie! Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tego wyjątkowego odcinka dla nas – dla GIM TV. Koniecznie nastawcie budziki na niedzielę – oczywiście program można również obejrzeć na VOD.

Sprawdźcie, czy potraficie odnaleźć nasze ujęcia – my oczywiście jesteśmy zachwyceni – to przecież nasza historia i nasze wspomnienia.

Oglądajcie „Zakochaj się w Polsce” – niedziela 9 maja o 8.30.

A poniżej (na linku) możecie obejrzeć zwiastun programu oraz jego zapowiedź w mediach społecznościowych FB:

https://www.facebook.com/zakochajsiewPolsceTVP/videos/288835346055592

 

Gratulacje dla wszystkich filmowców!

Alicja Skoczylas – żródło: Karolina Królikowska – Cross Straceńców