Wychowanie fizyczne

• instruktor piłki siatkowej
  • instruktor pływania
  • instruktor Nordic Walking
  • doradca metodyczny w zakresie wychowania fizycznego

Moją pasją jest praca z dziećmi. Staram się zachęcić moich uczniów do aktywności fizycznej. Wiem, że jeśli uda mi się w nich zaszczepić chęć do uprawiania sportu lub do aktywnego spędzania czasu wolnego, to już dla mnie będzie wielka nagroda za moją pracę. Pragnę wskazać moim uczniom możliwości rozwoju własnych umiejętności ruchowych, te trwałe wartości spowodują, że w dorosłym ich życiu zaprocentuje to zdrowiem, a ruch będzie stałym elementem ich codzienności.

Sama chętnie spędzam aktywnie czas wolny: jeżdżę na rowerze, chodzę na kijkach, pływam, gram w siatkówkę, lubię tez taniec towarzyski.

Jarosław Blida

Krzysztof Ciastoń

Artur Długosz,

Irena Dybczyńska

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Nauczyciel : wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej, przyrody

Bardzo lubię to, co robię zawodowo, bo nic nie daje większej satysfakcji niż robić coś z pasją i zaangażowaniem.

Najbardziej lubię, gdy uczniowie

przychodzą uśmiechnięci do szkoły, aktywnie uczestniczą w zajęciach

Gdy nie pracuję najchętniej:

Jeżdżę na rowerze, na nartach, gotuję,  czytam i leniuchuję :)

Uwielbiam otaczać się ludźmi z poczuciem humoru, wówczas wszystko wokół mnie nabiera różnorodnych barw.

W pracy nauczyciela najcenniejsza jest:

uczciwość, sumienność, obiektywizm,  otwartość , zaangażowanie w rolę nauczyciela.

Beata Hebda

Agnieszka Karwat

Barbara Mastej – Zaorska

Urszula Paprocka

Urszula Paprocka – nauczycielka wychowania fizycznego. Praca w szkole daje mi wiele satysfakcji ale i pieniądze na życie i spełnianie marzeń. Sukces osiągam niemal codziennie słysząc wielokrotnie „dzień dobry” i widząc uśmiechy na twarzach dzieci. Pozdrawiam wszystkich, którzy uśmiechali się do mnie wczoraj, uśmiechają dziś, uśmiechną jutro.

Piotr Tadajewski

Krzysztof Wegner