Przed. matematyczno-przyrodnicze

Matematyka

Grażyna Grzelak

Jestem nauczycielem dyplomowanym z trzydziestoletnim stażem pracy. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim. W roku szkolnym 2015/2016 uczę matematyki. Posiadam kwalifikacje do nauczania matematyki, informatyki, przyrody i przedmiotów ekonomicznych w szkole ponadgimnazjalnej. Prowadzę fakultety z matematyki dla uczniów klas szóstych. Dla czwartoklasistów  prowadzę zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki.

Justyna Kołodziej-Drzazga

Aleksandra Kozioł

Małgorzata Leja

Joanna Potera

Jestem nauczycielem dyplomowanym z ponad 20 stażem pracy. Od początku mojej pracy zawodowej pracuję w tutejszej szkole. Ukończyłam wyższe studia matematyczne w Zielonej Górze, studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia Podyplomowe w Lesznie. Uczę matematyki we wszystkich poziomach. Posiadam kwalifikacje do nauczania matematyki, informatyki i technologii informacyjnej. Prowadzę fakultety z matematyki dla uczniów klas szóstych. Dla czwartoklasistów  prowadzę zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki. Pracuję posługując się tablicą interaktywną po to, by lekcje matematyki były łatwiejsze, zrozumiałe i przyjemne.

Małgorzata Marcinów

Małgorzata Korzeniewska


Przyroda

Grażyna Grzelak

Grażyna Dziadkowiec – Kublik


Biologia

Urszula Nowak – Manycz


Chemia

Katarzyna Kuczewska

Alicja Anastaziuk


Fizyka

Małgorzata Korzeniewska

Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie, II Liceum Ogólnokształcącego i Uniwersytetu Wrocławskiego. Zaraz po studiach wróciłam do swojej szkoły, by doświadczyć jej „od drugiej strony”. Jestem wychowawczynią klasy 6B, opiekunką Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnej Kasy Oszczędności. Oprócz prowadzenie lekcji matematyki, prowadzę także zespoły wyrównawcze z matematyki dla klas 4 oraz zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów klas 4-6. Nie straszny mi jest świat cyfrowy – tablica interaktywna gości u mnie na każdej lekcji – wszystko po to, by nauka matematyki była przyjemna.


Geografia

Urszula Hordyk


Zajęcia komputerowe / Informatyka

Aneta Lenort

Małgorzata Marcinów

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Uczę informatyki i matematyki, a w świetlicy prowadzę zajęcia komputerowe, na których dzieci miło spędzają czas jednocześnie ucząc się nowych rzeczy.

W roku szkolnym 2013/2014 prowadzę blog świetlicy naszej szkoły:

http://swietlica-sp3.blogspot.com/

Andrzej Stempel

Nauczyciel informatyki, zajęcia pozalekcyjne   wtorek godzina: 14.15-15.00, sala 515. Na zajęciach między innymi praca w programie Gimp.

Ciekawe strony:

http://www.gimpuj.info/

http://www.gimpuj.com.pl/