UROCZYSTOŚĆ PODSUMOWANIA OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW KLAS I-III

Dnia 19 czerwca 2024 roku odbyła się Uroczystość Podsumowania Dorobku Szkolnego Uczniów Klas I-III.

Podczas gali nagrodzono laureatów konkursów szkolnych oraz międzyszkolnych na każdym z poziomów. Poza tym nagrodzono uczniów, którzy są tegorocznymi laureatami Nagrody Małego Nobla. Nagrody te są przyznawane za osiągnięcia w dziedzinie naukowej, społecznej i za postawę fair play . Aby otrzymać tę nagrodę, liczyła sią ciężka praca uczniów, bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowa postawa każdego kandydata.

Gala to również chwila, aby móc zaprezentować swoje talenty w tańcu czy piosence i  poruszyć serca zaproszonych gości- Grona Pedagogicznego i Rodziców. To także czas rozstań  z wychowawcami, którzy prowadzili swoje klasy przez 3 pierwsze lata – chwila piękna, ale również trudna dla wielu uczniów, którzy przywiązali się do swoich wychowawców.

Zapraszamy na relację fotograficzna z uroczystości.