Lekcje rysunku dla dzieci i młodzieży

Nazywam się Anna Stabach i prowadzę Szkołę Rysunku ONLINE dla młodzieży i dorosłych ( http://www.rysujemy.online ). Organizuję nabór na rok szkolny 2021/2022 dla uczniów szkoły.

Ostatnimi czasy popularne stają się zawody jak: web designer, projektant, ilustrator czy animator. W związku ze zmianami na rynku pracy, nowymi ścieżkami kariery potrzebna jest również nowa wiedza i umiejętności. Obrazy i animacje są nieodłączną częścią życia.

Lekcje rysunku postaci są dobrym uzupełnieniem do innych zajęć artystycznych. Mają za zadanie wyposażyć ucznia we wszelką potrzebną wiedzę na start oraz otworzyć drzwi do rozwijania się w kierunku sztuki i projektowania. Wszystkie pozostałe informacje o lekcjach dostępne są na stronie http://www.rysujemy.online .

Do 25 września prowadzę nabór dla młodzieży w wieku 12+ na lekcje online z zakresu rysunku i projektowania postaci.

Lekcje odbywającą się cyklicznie, co tydzień w godzinach popołudniowych. Na zajęciach poruszamy tematy: proporcji ciałaanatomicznej budowyperspektywyprojektowaniakompozycjidoboru kolorów, i wiele innych zagadnień.

Do 25 września prowadzę nabór dla młodzieży w wieku 12+ na lekcje online z zakresu rysunku i projektowania postaci.

Lekcje odbywającą się cyklicznie, co tydzień w godzinach popołudniowych. Na zajęciach poruszamy tematy: proporcji ciałaanatomicznej budowyperspektywyprojektowaniakompozycjidoboru kolorów, i wiele innych zagadnień.

Anna Stabach

+48 884 664 505

Plakat konkursu

Bon rabatowy