Konkurs Recytacji Poezji Dziecięcej w klasach I-III

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski po raz kolejny stał się okazją do spotkania z poezją i przeżywania jej piękna w interesującej interpretacji uczniów klas młodszych. Do konkursu przystąpiło dwudziestu uczniów. Jury w składzie wicedyrektor Małgorzata Kaźmierczak, nauczyciel biblioteki szkolnej Lucyna Kossowska i nauczyciel świetlicy szkolnej Kamila Płaziak oceniło interpretację wiersza, dobór repertuaru, dykcję i ogólne wrażenie artystyczne. Bardzo się cieszymy, że spośród wielu recytatorów jury wyłoniło zwycięzców.

Wśród nich są:

W kategorii klas pierwszych

I miejsce – Ida Franczak kl. I c

II miejsce – Nel Palczak kl. I d

III miejsce – Wiktor Podhajski kl. I c

W kategorii klas drugich

I miejsce – Antoni Nowicki  kl. II c

II miejsce – Miłosz Lasia kl. II d

III miejsce – Agata Dziedzic kl. II b

W kategorii klas trzecich

I miejsce – Filip Siębida  kl. III d

II miejsce – Marcel Wójcik kl. III c

III miejsce – Bartosz Płaczek kl. III c

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce w konkursie szkolnym będą reprezentowali szkołę w kolejnym etapie międzyszkolnym. Etap miejski odbędzie się 26.04.2023r. o godz. 9.00  w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.

Organizator konkursu – Ludmiła Bukowska i Jolanta Dmowska