Kampania „Domowe Zasady Ekranowe”

Kampania "Domowe zasady ekranowe".

W ostatnich latach jednym z najpoważniejszych zagrożeń związanych z nowymi technologiami staje się nadużywanie urządzeń ekranowych. Coraz częściej diagnozowane są przypadki regularnego uzależnienia od sieci u coraz młodszych dzieci. Nadużywanie ekranów jest szkodliwe dla wzroku, może obniżać jakość snu, negatywnie wpływa na rozwój mózgu i rozwój mięśni dłoni.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę opracowała KAMPANIĘ promującą  zrównoważone korzystanie z urządzeń ekranowych, tak żeby nie stanowiły one zagrożenia dla relacji rodzinnych, ponadto dowiadujemy się:

• JAK ROZWIJA SIĘ MÓZG DZIECKA?
  • CO JEST POTRZEBNE DO PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU UKŁADU NERWOWEGO?
  • JAK UDOSTĘPNIAĆ DZIECIOM URZĄDZENIA EKRANOWE?
  • JAKIE SĄ KONSEKWENCJE ZBYT INTENSYWNEGO KORZYSTANIA PRZEZ DZIECI Z URZĄDZEŃ EKRANOWYCH?
  • I WIELE INNYCH przydatnych informacji.

Kampania „Domowe Zasady Ekranowe”

1. Pierwsza odsłona kampanii „Nadmiar ekranów szkodzi dziecku i rodzinie”.

Nadmiar ekranów szkodzi dziecku i rodzinie.

1. Druga odsłona kampanii „Dziecięcy Mózg Radzi”.

„Dziecięcy Mózg Radzi”

Kampania "Domowe zasady ekranowe".Kampania "Domowe zasady ekranowe".Kampania "Domowe zasady ekranowe".Kampania "Domowe zasady ekranowe".