I miejsce naszych siatkarek

W dniu 9.02.2023r. (czwartek) o godz. 10.00 w hali naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Miasta Głogowa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w kat. „Czwórki”. Do zawodów przystąpiły cztery zespoły: Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 12 oraz nasza szkoła. Turniej był rozgrywany systemem „Każdy z każdym”. W meczu inauguracyjnym nasze siatkarki zmierzyły się z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej nr 6. Po dwóch zaciętych setach nasze zawodniczki odniosły pierwsze zwycięstwo w turnieju, wygrywając 2:0. Kolejnym wyzwaniem naszych zawodniczek było spotkanie z zespołem ze Szkoły Podstawowej nr 7. Mecz ten obfitował w wiele sportowych emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie po trudnym spotkaniu nasz zespół zwyciężył 2:1. W ostatnim meczu nasza szkoła zmierzyła się ze Szkołą Podstawową nr 12. Podobnie jak w poprzednich meczach, tak i tym razem nasze dziewczyny okazały najlepsze i odniosły trzecie zwycięstwo, jednocześnie zdobywając I miejsce w turnieju! Gratulacje dla naszych siatkarek!

Skład naszego zespołu: Sandra Śron, Dorota Sulatycka, Lena Berlik, Zuzanna Murcha, Oliwia Łączna, Maja Chojnacka, Jowita Opiłowska, Idalia Kacik, Anna Ślusarz, Hanna Błażejewska

Ostateczna klasyfikacja:

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7 w Głogowie

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie

4 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Głogowie

Organizatorzy: Beata Bielska, Piotr Tadajewski