Warsztaty fotograficzne GIM TV

Nasza sekcja filmowa GIM TV rozwija swoje możliwości stale – tym razem próbujemy poszerzyć naszeumiejętności o  fotografię. Ale jak wiadomo nie każdy dysponuje aparatem profesjonalnym, wiec postanowiliśmy wykorzystać do fotografii nasz smartfony, które mają jak się okazuje olbrzymie możliwości – trzeba je tylko poznać i nauczyć się podstawowych zasad kompozycji fotografii. Tak wiec udaliśmy się ostatnio na warsztaty fotograficzne do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Głogowie, która posiada profesjonalne pomieszczenia i sprzęt do nauki fotografii i obróbki materiałów multimedialnych. Z pomocą pana Dariusza Mikołajewicza poznaliśmy podstawowe teorii i możliwości naszych komórek, któremu serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoja wiedzą i doświadczeniem.Trochę teorii trzeba przecież najpierw poznać, aby w pełni wykorzystać nasz sprzęt. Jak wyglądały nasze zajęcia – to znajdziecie w naszej relacji fotograficznej.

 

Alicja Skoczylas