Turniej w Piłkę Nożną dla klas VII-VIII

Turniej w Piłkę Nożną dla klas VII-VIII

W dniu 1 października 2021 r.  odbył się coroczny Turniej w Piłkę Nożną dla klas VII-VIII. Do udziału w zawodach zgłosiły się 4 drużyny z klas 7 oraz 6 z klas 8. Turniej rozpoczął się o 8.00, a  zawodnicy bardzo ochoczo przystąpili do rozgrywek. Widownię wypełnili kibice: uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Mecz połączył dobrą zabawę  z pełnym zaangażowaniem zawodników. Wszystko przebiegało w sympatycznej atmosferze, chodź czuć było ducha walki w drużynach. Uczestnicy wykazali się niezwykłą szybkością, sprawnością            i zgraniem. Wśród klas 7 najlepszą okazała się drużyna chłopców z klasy 7b , a wśród klas             8 najlepszą okazała się drużyna 8b. Wszystkie klasy dostały dyplom , a drużyny zwycięskie dodatkowo puchar. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!!

Organizatorzy: Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Urszula Paprocka

Piotr Tadajewski