Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Świąteczna kartka dla seniora

Czas pandemii to nadzwyczajny sprawdzian dla całego społeczeństwa.
W trudnych momentach możemy przekonać się o wielkości naszych serc!
Nie bądźmy obojętni na samotność seniorów naszego miasta i wesprzyjmy ich dobrym słowem w tych przedświątecznych chwilach.
Dyrekcja szkoły oraz opiekunowie Mini Samorządu Uczniowskiego zachęcają do wzięcia udziału
w akcji charytatywnej „Świąteczna kartka dla seniora”. Wszystkie osoby o wielkich sercach zachęcamy do wykonania kartki świątecznej w formie papierowej lub elektronicznej, które przesyłamy na adres: sandra.zdyb@gmail.com. Na zdjęcia lub pliki jpg oczekujemy do 16 grudnia.
W temacie maila należy wpisać – Świąteczna kartka dla seniora oraz imię i nazwisko ucznia.
Przesłane prace zostaną przekazane seniorom zamieszkującym nasze miasto.

A może ktoś zamieszkujący sąsiedztwo ucieszyłby się z kartki z życzeniami świątecznymi?
Zachęcamy do udziału w akcji „Świąteczna kartka dla sąsiada” , która polega na wykonaniu własnoręcznej kartki i wrzuceniu jej do skrzynki sąsiada!
Drogi Uczniu spraw komuś prezent, który nic nie kosztuje, a może sprawić wiele radości!
Poproś bliskiego o fotorelację z akcji i podziel się nią z nami!
Prześlij max. 2 zdjęcia na podany wyżej adres mailowy, a my dodamy je na stronę internetową szkoły. Pamiętaj o wpisaniu w temacie maila swojego imienia i nazwiska. Akcja trwa do 16 grudnia.

Zapraszamy do wsparcia naszych akcji,

Opiekunowie MSU

Świąteczna  kartka dla senioraŚwiąteczna kartka dla seniora