Świąteczne przedstawienie pt. „Dziewczynka z zapałkami”

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii, czasu spędzonego w gronie najbliższych. To w tym dniu wybaczamy sobie nawzajem. Kruszeją nasze serca i w niejednym oku lśni łza wzruszenia. 16 grudnia 2021r. klasa 2a, 2d i 3a pod okiem P. Natalii Mandziuk i P. Ilony Fronczak przedstawiły jasełka, które przeniosły nas w świat baśni Andersena. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu z tego dnia, który z pewnością skruszy Wasze serca i wprowadzi w magię Świąt Bożego Narodzenia.

Dziewczynka z zapałkami – część 1

Dziewczynka z zapałkami – część 2

Ogromnie dziękujemy Rodzicom, którzy włożyli serce w przygotowanie strojów, rekwizytów do przedstawienia oraz dzieciom za zaangażowanie w nauce wierszy, piosenek, choreografii, a także za wytrwałość uczestnictwa w licznych próbach jasełkowych. Jesteśmy z Was bardzo, bardzo dumne.

Wychowawcy świetlicy:

Natalia Mandziuk

Ilona Fronczak