Pierwszy Dzień Wiosny – relacje klas V i VI

Pierwszy Dzień Wiosny to czas radosny. Zobaczmy, co rorabiały klasi V i IV. Zapraszamy na relacje fotograficzną.

Klasa V A i V B

Klasa V C

Dzisiaj z okazji dnia wiosny klasa 5c udała się do kina na film Mikołajek. Film bardzo się podobał. Po seansie poszliśmy  wspólnie na lody, aby też w ten sposób uczcić tak piękny,  ciepły i słoneczny pierwszy dzień wiosny. Dzień był bardzo udany i byliśmy bardzo zadowoleni z takiej formy przywitania wiosny.

Klasa V D

Wyjścia do kina na film pt „Skarb Mikołajka”.

Klasa VI A

21 marca uczniowie z okazji rozpoczęcia wiosny wzięli udział w wydarzeniu kulturalnym, które miało miejsce w głogowskim teatrze. Przedstawienie”Drakula i sok z buraka” zapewniło uśmiech na twarzach i wiele wrażeń. Po nim przyszedł czas na wiosenny spacer.