PANDEMICZNA TWÓRCZOŚĆ!

Pandemia trwa nieubłaganie i nasze zamknięcie wydawałoby się, że trwa w nieskończoność. Dlatego pocieszającym jest fakt, że wciąż w naszych uczniach znajdują się pokłady chęci do pracy i rozwijania swojej kreatywności.

Uczennica klasy 4d w zaciszu swojego pokoju tworzy „pandemiczne dzieła” – smoki i dinozaury. Jest to rodzaj rzeźby z papieru lub kartonu, a więc tworzyw z recyklingu, którym nadaje kształt i kolor.

Postawa uczennicy i jej chęć do tworzenia pokazuje, że konieczność przebywania w domu nie jest taka zła, możemy jakoś ten czas spożytkować. Dlatego zachęcamy WSZYSTKICH UCZNIÓW Naszej szkoły do kreatywnego spędzania czasu i dzielenia się z Nami Waszymi pomysłami.

JEŻELI TWORZYSZ, MALUJESZ, WYMYŚLIŁEŚ GRĘ PLANSZOWĄ, A MOŻE JESTEŚ ŚWIETNYM INFORMATYKIEM I WYMYŚLIŁEŚ GRĘ KOMPUTEROWĄ! – powiedz o ty swojemu wychowawcy albo Pani Martynie Kęckiej i ZACHOWAJ swoją pracę do powrotu do szkoły!!

Poniżej zdjęcia kilku prac naszej uczennicy.

Martyna Kęcka