III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłkarskim Klas 7 i 8

Przy pięknej słonecznej pogodzie na naszym boisku odbył się Powiatowy Międzyszkolny Turniej Piłkarski Chłopców Klas 7 i 8 . Do rywalizacji przystąpiły cztery najlepsze zespoły w swoich okręgach: Szkoła Podstawowa nr 10 z Głogowa, Szkoła Podstawowa z Białołęki, Szkoła Podstawowa z Jerzmanowej oraz nasza szkoła. Każda drużyna rozegrała dwa spotkania. W pierwszym meczu nasi piłkarze rywalizowali z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej z Białołęki. Niestety, pomimo wielu dogodnych sytuacji, nie udało się zdobyć naszej drużynie upragnionego gola. Po 16 minutach spotkania, padł wynik remisowy 0:0. O awansie do finału zadecydowały rzuty karne. W jedenastkach lepsi okazali się piłkarze z Białołęki i to oni awansowali do finału. W kolejnym półfinale zmierzyły się zespoły ze Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej oraz ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie. Tutaj bezkonkurencyjna okazała się ekipa z Jerzmanowej. W meczu o trzecie miejsce nasza drużyna pewnie zwyciężyła z „dziesiątką” 3:0, zajmując ostatecznie III miejsce w powiecie. W meczu finałowym Szkoła z Jerzmanowej pewnie wygrała z Szkoła Podstawową z Białołęki 3:1 i zajęła I miejsce w rozgrywkach powiatowych. Gratulujemy wszystkich drużynom!

Skład naszego zespołu:

Oliwier Szymorek, Jakub Hanaczewski, Grzegorz Binert, Adam Binert, Oliwier Godlewski, Borys Piątek, Marceli Kolańczyk, Artur Toboła, Krzysztof Lis, Bartosz Nowak.

Opiekun grupy i organizator turnieju:

Piotr Tadajewski