I miejsce w Mistrzostwach Głogowa w Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 19.04.2023r. (środa) w Szkole Podstawowej nr 11 w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Miasta Głogowa w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 11,  Szkoła Podstawowa nr 12 oraz nasza szkoła. Rozgrywki odbywały się systemem „Każdy z każdym”. Nasi zawodnicy po wygraniu wszystkich swoich meczów spotkali się w finale ze Szkołą Podstawową nr 7 z Głogowa. Po ostatnim gwizdku sędziego ze zwycięstwa cieszyli się nasi zawodnicy, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 2:0. Ostatecznie nasza szkoła zdobyła I miejsce w Głogowie i awansowała do Mistrzostw Powiatowych w Piłce Nożnej Chłopców. Gratulacje!

Skład naszego zespołu:

Artur Bednarczuk, Jarosław Woźniak, Paweł Tomasik, Jakub Smoliński, Franciszek Marciszak, Artur Stankiewicz, Krystian Gębal, Cezary Kornacki, Dani Eismont, Oskar Szukalski

Opiekunowie:

Piotr Tadajewski

Artur Długosz