I miejsce naszych piłkarzy

W dniu 10.10.19r. (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 11 w Głogowie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki został zorganizowany Międzyszkolny Turniej Piłkarski. W zawodach wzięły udział 4 ekipy ze szkół podstawowych nr: 3,11,12 oraz ze Szkoły Podstawowej w Białołęce. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Mecze obfitowały w wiele efektownych akcji oraz dużą ilość strzelonych goli o czym mogą świadczyć wyniki. W turniejowej rywalizacji nasz zespół okazał najlepszy i tym samym zajął zasłużone I miejsce. Naszym piłkarzom gratulujemy!

Wyniki naszego zespołu:

  • SP3 : SP Białołęka  4:0
  • SP3 : SP 12  4:1
  • SP3 : SP 11  2:0

Skład naszego zespołu:

Aleksander Karbownik, Grzegorz Wójtowicz, Tomasz Kwiatkowski, Patryk Piątek, Oskar Kowal, Kacper Graczyk, Piotr Klimczak

Opiekun:

Piotr Tadajewski