Czwartkowe Spotkania z Poezją Twórców Głogowskich

Tomik poetycki

Informujemy wszystkich czytelników, że biblioteka szkolna rozpoczęła projekt Czwartkowe Spotkania z Poezją Twórców Głogowskich. Od dnia 19 listopada w każdy czwartek w zakładce e-Biblioteka na stronie naszej szkoły ukazują się artykuły prezentujące życie literackie Głogowa oraz uznanych twórców literatury w naszym mieście. Każde kolejne spotkanie poświęcone będzie innemu twórcy.  Będziecie mogli przeczytać ciekawostki o autorach, poznać kilka ich wierszy oraz obejrzeć galerię fotografii. Po zakończeniu prezentacji planujemy realizację konkursu wiedzy o środowisku literackim Głogowa. Serdecznie zapraszamy do naszych Czwartkowych Spotkań z Poezją Twórców Głogowskich, tym bardziej, że wielu z nich na pewno znacie (wśród nich są również nauczyciele i absolwenci naszej szkoły).
A oto linki do dwóch pierwszych artykułów:

Czwartkowe Spotkania z Poezją Twórców Głogowskich

Czwartkowe Spotkania z Poezją Twórców Głogowskich – Krzysztof Jeleń