Zebranie z rodzicami przyszłorocznych klas pierwszych

ZEBRANIE Z RODZICAMI PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W GŁOGOWIE

Szanowni Państwo ,

informuję, że zebranie z rodzicami uczniów, którzy we wrześniu 2021 roku rozpoczną naukę w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie odbędzie się  22 czerwca (wtorek).

Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią COVID – 19, na terenie szkoły prosimy o przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcję rąk przed wejściem do szkoły. Proszę o zastosowanie zasady: jeden rodzic do jednego dziecka. Zebrania odbędą się zgodnie z poniższym podziałem godzin:

o godz. 15:30  zapraszamy rodziców z klas:  1a i 1b

o godz. 16:30 zapraszamy rodziców z klas:  1c, 1d i 1e

W razie potrzeby sprawdzenia oddziału do którego przypisano Państwa dziecko, proszę zajrzeć do systemu rekrutacyjnego Elemento lub telefon do sekretariatu szkoły  (76 8347163).

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie