Zapraszamy do zabawy z okazji Światowego Dnia Kota

Kotki

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Kota (17 lutego), zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Chcemy stworzyć piękną galerię pod hasłem „Mój kot i książka”. Prosimy o dostarczenie do biblioteki lub szatni wykonanych przez siebie zdjęć kotków (maksymalnie dwa zdjęcia). Na każdej fotografii powinna być również widoczna książka. Pamiętajcie o podpisaniu swojej pracy!

Zdjęcia można również przesłać w formie elektronicznej na adres  biblio.sp3@wp.pl . Wszystkie prace, zarówno te dostarczone osobiście, jak i nadesłane drogą mailową, opublikujemy na stronie internetowej szkoły w zakładce e-Biblioteka. Wybrane zdjęcia będzie można również obejrzeć  na gazetce przed biblioteką.

Spośród wszystkich nadesłanych lub przyniesionych przez Was fotografii wylosujemy niespodzianki dla Waszych milusińskich.