„Zainspiruj się poetą” – podsumowanie konkursu

Projekt "Baczyński"

W ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Baczyński” zaprosiłyśmy Was do udziału w konkursie czytelniczo – plastycznym „Zainspiruj się poetą”. Zadaniem konkursowym było wykonanie ilustracji do dowolnie wybranego wiersza lub fragmentu wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Bardzo nas cieszy, że tak wielu z Was wzięło udział w konkursie. Wasze prace były różnorodne i piękne. Wybór był bardzo trudny, w związku z tym jury nagrodziło aż 17 osób. A oto lista zwycięzców:

KLASY 1-5

I miejsce
Zuzanna Murcha – kl. 4c

II miejsce
Maja Miś – kl. 3a

 

KLASY 6-8

I miejsce
Bartosz Piegat – kl. 6d
Paweł Semko – kl. 6g
Alan Koba – kl. 7b
Anna Rząsa – kl. 7d
Weronika Janus – kl. 7f

II miejsce
Marita Kuczak – kl. 6b
Wojciech Piotrowiak – kl. 6b
Marika Klimenko – kl. 6e
Oskar Szukalski – kl.6f
Oliwia Banaś – kl. 7d

III miejsce
Maria Zgierska – kl. 6b
Kornel Sznajder – kl. 7b

Wyróżnienia:
Kornelia Kierepka – kl. 6a
Piotr Szczepanowski – kl. 6f
Krzysztof Porębski – kl. 7f

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Informujemy, że prace konkursowe będzie można obejrzeć na specjalnej wystawie podsumowującej realizację projektu „Baczyński” na przełomie września i października 2021 roku.