Jakub Pilewski – Kolęda pod choinkę

Serdecznie zachęcamy do wspólnego kolędowania  – nie czekajcie na święta  – nagrajcie swój utwór – zaśpiewajcie lub tylko wykonajcie go instrumentalnie – może to być kolęda lub piosenka zimowa, którą zadedykujecie swoim bliskim, z którymi nie będziecie mogli się spotkać na święta.Oczywiście możecie również potraktować to wyzwanie jako prezent dla rodziny, przyjaciół lub znajomych.

 

Dzisiaj prezentujemy pierwsze nagranie wykonane podczas akcji  Miejskiego Ośrodka  Kultury w Lesznie KOLĘDA POD CHOINKĘ. Ze względu na ograniczone możliwości spotkania się w większym gronie rodzinnym MOK zaproponował chętnym, którzy zgłosili się do akcji, nagranie kolędy, którą można podarować bliskim, z którymi nie będziemy mieli okazji się zobaczyć w Wigilię i święta. I tak Jakub Pilewski z mamą panią Anetą Szymańską stworzyli niesamowity duet i zgodzili się opublikować swój utwór na stronie szkoły i kanału GIM TV.

Brawo Jakub i mama – gratulujemy pięknego występu!

Zachęcamy do obejrzenia, polajkowania i oczywiście wspólnego śpiewania.

Kontakt dla osób chętnych do publikacji – Alicja Skoczylas e-mail: alaskocz@icloud.com

Fotografia logo wpisu:  Arleta Magda