Za nami druga edycja  Jesiennych  Biegów   Przełajowych…  

27 października w Parku Południowym odbyła  się kolejna edycja  Jesiennych Biegów Przełajowych zorganizowanych  przez Quest Media-  wydawcę  tygodnika Głosu Głogowa. Udział w biegach wzięło 6  szkół powiatu głogowskiego w trzech kategoriach klas I-III, IV-VI oraz VII- VIII. Rywalizacja była bardzo zacięta, a radosna atmosfera na najżywszym poziomie.  W kategorii klas 1-3 nasza „ Trójka” zajęła I miejsce , klasy 4-6  VI miejsce , a w kategorii klas 7-8  V m-ce. Nasi uczniowie dali z siebie wszystko  i w ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 4 miejsce.  Każda szkoła otrzymała puchar oraz dyplom , a organizatorzy zadbali o poczęstunek i napoje dla każdego ucznia.

Wszystkim jeszcze raz bardzo gratulujemy !!!!

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Piotr Tadajewski