Wyzwania czytelnicze – wyniki konkursu

Wyzwania czytelnicze

Wisława Szymborska powiedziała kiedyś „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła”. W lutym zaprosiłyśmy Was do takiej właśnie wspólnej zabawy i podjęcia naszych wyzwań czytelniczych. Spośród dziesięciu wyzwań należało zrealizować minimum cztery, a potem nadesłać do nas swoje relacje (w dowolnej formie). Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. Cieszy nas to, że wyzwania podjęli nawet najmłodsi czytelnicy.  Wasze relacje były bardzo ciekawe i bogate. Jesteśmy również pod wrażeniem Waszej kreatywności i pomysłowości. Realizując nasze wyzwania czytelnicze, przygotowaliście prezentacje multimedialne, zrobiliście zdjęcia, wykonaliście ilustracje, plakaty, albumy i makiety. Mogłyśmy również zobaczyć ciekawy blog literacki i videoblog zawierający recenzje książek. Gratulujemy wszystkim autorom. Brawo!

A oto nasi zwycięzcy:

I miejsce
Maciej Martyniuk – kl. 1a
Jan Tomczyk – kl. 1c
Bolesław Tomczyk – kl. 1c
Jakub Pilewski – kl. 5a

II miejsce
Maria Zgierska – kl. 6b

III miejsce
Lena Małek – kl. 3c
Patrycja Sztul – kl. 4a

Wyróżnienie
Elżbieta Stachowiak – kl. 7d