Wyniki konkursu wiedzy biblijnej

Udział uczniów klas ósmych w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej. 28.02.2023 r. troje uczniów z klas ósmych, Martyna Burnos z klasy 8d, Wojciech Piotrowiak z klasy 8b oraz Paweł Tomasik z klasy 8a, reprezentowało naszą szkołę, na etapie rejonowym w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Młody Biblista” skierowanym do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej, który odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Serbach. Zadaniem uczniów było odpowiedzieć w formie pisemnej na 26 pytań z Księgi Nowego Testamentu- Dzieje Apostolskie. Najlepszą na tym etapie okazała się Martyna, która wraz z Wojtkiem przeszli do etapu ustnego. W tej części Konkursu również zwyciężyła Martyna i to właśnie ona weźmie udział w finale konkursu, który odbędzie się 21.03.2023 r. w Paradyżu. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni oraz chłopcom wspaniałej postawy i wiedzy. Życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć: