Wyniki konkursu fotograficznego Aktywnych Błękitnych

Wyniki konkursu fotograficznego Aktywnych Błękitnych pt. „Stany skupienia wody” -Lodowy plusk i Cytrusowy poranek: 

W ramach programu edukacyjnego Wód Polskich „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie” Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zorganizował dla szkół podstawowych konkurs fotograficzny pn. „Stany skupienia wody”.

Do konkursie przystąpiło 161 uczniów ze szkół podstawowych z województw dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego oraz opolskiego. Celem jest przybliżenie uczniom znaczenia wody w życiu człowieka, podniesienie świadomości o roli wody w przyrodzie oraz pobudzenie wyobraźni twórczej, rozwijanie umiejętności obserwacji świata wokół nas, zaszczepianie i rozwijanie pasji fotograficznej, zachęcanie do zimowych spacerów i aktywności ruchowej na świeżym powietrzu.Mam nadzieję, że dzieci wciąż będą rozwijać swoją fotograficzną pasję

II miejsce Korneliusz Małek  za pracę pt. „Lodowy poranek”

Poza nagródami głównymi przyznana została Nagroda publiczności dla Lizy Kucharskiej za pracę pt. „Cytrusowy plusk”

Mam nadzieję, że dzieci wciąż będą rozwijać swoją fotograficzną pasję

Koordynator projektu Urszula Nowak-Manycz