Wyniki konkursu czytelniczego dla klas II

Konkurs plastyczny dla klas II

W naszej bibliotece odbył się kolejny konkurs czytelniczy.  Uczestniczyły w nim trzyosobowe drużyny z klas drugich. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę na temat znajomości lektury „Anaruk, chłopiec z Grenlandii”.  Wykonywali przy tym różne zadania: rozwiązywali krzyżówki, dobierali wyrażenia w pary, opisywali elementy stroju Nukuna oraz odpowiadali na wylosowane przez siebie pytania. W trakcie konkursu powstały również piękne prace plastyczne, które obecnie podziwiać można na holu przed biblioteką. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali:

I miejsce – kl. 2b  – Natalia Bakalarska, Jakub Guszała, Dominika Olek

I miejsce ex aequo – kl. 2d  – Stella Palczak, Filip Siębida, Patrycja Zbierzak

II miejsce  –  kl.  2c  –  Ewelina Grydź, Bartek Płaczek, Marcel Wójcik

III miejsce – kl. 2a  – Klaudia Czart, Maja Kowal, Maciej Martyniuk

Gratulujemy!