Wycieczka IV c do Brenna

W dniach 22.05-24.05.2024 IVc udała się na swoją pierwszą tak długą wycieczkę. Udaliśmy się do Ośrodka Białe Brenno, gdzie pod okiem organizatora zapewnione były ciekawe zajęcia.

W pierwszym dniu po oficjalnym powitaniu, omówieniu zasad i zakwaterowaniu, odbyły się zajęcia integracyjne oraz każdy domek tworzył swoja flagę, którą musieli pilnować, żeby w wyznaczonym czasie inne drużyny im ich nie wykradły. Odbyły się także warsztaty wdzięczności i uważności. Dzień zakończyliśmy ogniskiem.

W kolejny dzień rozpoczęliśmy od porannego rozruchu i relaksacji. Pani Monika przeprowadziła warsztaty „Ja i technologie cyfrowe, Cyberkids” oraz grę terenową i wiele konkurencji sportowych. Uczniowie z niecierpliwością czekały na paintball laserowy, który okazał się świetną zabawą. Dzień zakończyliśmy pizza i dyskoteką.

W ostatnim dniu po porannej gimnastyce graliśmy w różne gry: zdobywanie flag, gry XXL. Uczniowie sami wykonywali sobie lunch owocowy. Po podsumowaniu i zdaniu domów ruszyliśmy w podróż powrotną do domu.

Aneta Lenort