Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Dzień Drzewa

Pierwsza wycieczka to dla wszystkich pierwszoklasistów wielkie przeżycie. 19 października klasa 1a, 1b, 1c, 1d i 1e wraz z wychowawcami oraz opiekunami świetlicy uczestniczyła w wyjeździe integracyjnym do Lubina. Uczniowie wyruszyli w podróż, aby wspólnie spędzić czas poza murami szkoły oraz by zdobyć nowe wiadomości. Zwiedziliśmy Park Wrocławski, w którym funkcjonuje mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi, szlak ptaków z wolierami zamieszkanymi przez kilkadziesiąt ciekawych gatunków oraz szlak dinozaurów, na którym podziwiać można figury prehistorycznych gadów naturalnej wielkości. Nad wszystkimi tymi wspaniałymi atrakcjami opiekę sprawuje Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie. Po garści zdobytej wiedzy uczniowie mogli odpocząć na ławeczkach oraz w przytulnych altanach zjeść śniadanie. Następnie był czas na beztroskie zabawy na ogromnym, bezpiecznym placu zabaw. Wspaniała pogoda, uśmiechnięte dzieci oraz bezpieczna podróż sprawiła, że wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci.