Witamy Wiosnę – relacje klas IV

Jak klasy IV spędziły pierwszy dzień wiosny? Zapraszamy na relację fotograficzną.

Klasa IV A

[w przygotowaniu]

Klasa IV B

Klasa 4 B wybrała się  na przedstawienie pt. „Wampir i sok z buraka”

Klasa IVC

„Pierwszy Dzień Wiosny z klasą 4c – 21 marca 2022 r.

Pojechaliśmy do Muzeum Archeologiczno – Historycznego w Głogowie na lekcję muzealną: Głogów – miasto nad Odrą. Później ulicami Starego Miasta przeszliśmy do restauracji Pasjonata. Powitał nas serdecznie szef kuchni. W restauracji wzięliśmy udział w Show kulinarnym. Wspólnie z szefem kuchni tworzyliśmy pizze o różnych smakach. Kiedy pizze zostały upieczone wzięliśmy udział we wspaniałej uczcie. Po jej zakończeniu wróciliśmy do domu.”

Klasa IV D

[w przygotowaniu]

Klasa IV E

Wyjście klasy 4e do kina na film pt Skarb Mikołajka ” zwieńczone chwilą na lodach.