Warto mieć przyjaciół

Ze wspaniałą inicjatywą wyszedł nauczyciel wychowania fizycznego z naszej partnerskiej szkoły IGS Bramsche, z którą prowadzimy od kilku lat wymianę młodzieży. Wilhelm Wiens dowiedział się jaka jest sytuacja uchodźców z Ukrainy w Głogowie i postanowił zrobić w swoim rejonie zamieszkania zbiórkę pieniędzy na rzecz pomocy poszkodowanym w wojnie. W związku z tym, że tak samo jak Jarosław Blida kocha jeździć rowerem podjął się wyzwania jakim jest przyjazd rowerem z oddalonego 650 km Osnabruk do Głogowa. Wilhelm wyruszył w trasę 2 kwietnia i przyjedzie do Głogowa 5 kwietnia z czekiem na ok. 11000 euro.

Warto mieć przyjaciół bo przyjaciel nigdy nie pozostawi cię bez pomocy i dlatego śpieszmy się budować relacje przyjacielskie na całe życie.

Z rowerowym pozdrowieniem Jarosław Blida

zdjęcie wykonane 3 kwietnia w Poczdamie, trzymamy kciuki za Ciebie Wilhelm !!!