Warsztaty Wielkanocne w klasie 3c

Dnia 19 marca w klasie 3c odbyły się warsztaty wielkanocne, na które przybyli rodzice, babcie, a nawet starsze siostry naszych uczniów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszych warsztatach i wspierają nasze działania charytatywne. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się stworzyć piękne ozdoby wielkanocne, które trafią na szkolny kiermasz charytatywny – dla naszego ucznia Michałka.

Jesteśmy dumni z naszej społeczności szkolnej i doceniamy Państwa zaangażowanie oraz chęć pomocy innym.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom warsztatów oraz wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.
Dzięki Wam możemy sprawić, że zbliżające się Święta Wielkanocne będą bardziej radosne dla wielu osób.

Organizatorzy warsztatów: Ewa Kozioł, Ilona Fronczak, Emilia Konieczna-Franczak, Lucyna Kossowska