Warsztaty „Majsterkowo” – klasa 2b

Warsztaty w Castoramie

19.01. 2023 r. uczniowie klasy 2B uczestniczyli w bezpłatnych warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę w Głogowie.

Głównym celem zajęć było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni oraz rozwijanie umiejętności manualnych.

Uczniowie, pod okiem dwóch pań – specjalistek, wykonali skrzynki na „skarby”. Najpierw w ruch poszły młotki i gwoździe. Dzieci samodzielnie zbijały i łączyły drewniane elementy. Kolejnym etapem było ozdabianie skrzynek kredkami pastelowymi. Wszystkie prace wykonane zostały bardzo starannie i pomysłowo. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy, drobne upominki oraz własnoręcznie wykonane skrzynki. Zajęcia zakończyliśmy zrobieniem zdjęć.

Warsztaty okazały się dla dzieci wspaniałą zabawą i dostarczyły im wiele satysfakcji.