Walentynkowy Szkolny Przegląd Poezji dla klas 4-8

Drodzy Uczniowie,
doskonale wiemy, że w naszej Szkole jest mnóstwo utalentowanych młodych ludzi. Jesteśmy przekonani, że wielu z Was próbowało już swoich sił w pisaniu wierszy.
Wkrótce Walentynki, dzień, w którym jesteśmy dla siebie wyjątkowo mili i pragniemy zapewnić kochane osoby o swoich uczuciach. Dlatego chcemy, abyście podjęli wyzwanie i napisali wiersz na temat uczuć takich jak: miłość, dobroć, radość, itp.
Każdy uczeń, który do 12 lutego wyśle do nas wiersz własnego autorstwa, otrzyma dyplom i drobny upominek (po powrocie do szkoły), a jego wiersz zostanie opublikowany na stronie internetowej szkoły oraz w Classroomie.
Jak zwykle liczymy na Wasze zaangażowanie.
Wiersze wysyłamy na adres Samorządu Uczniowskiego:  suiw.sp3@gmail.com
Powodzenia 😃