W szkole Ambrożego Kleksa

W szkole Ambrożego Kleksa

17 lutego w auli szkolnej odbył się drużynowy konkurs plastyczno – czytelniczy „W szkole Ambrożego Kleksa”. Uczniowie odpowiadali na pytania z wiedzy o lekturze, rozwiązywali krzyżówki i wykonywali różnorodne zadania praktyczne. Ciekawym elementem konkursu była prezentacja dowolnie wybranego bohatera z książki. Wszyscy przebrani i ucharakteryzowani uczniowie wybrali pana Kleksa, ale każdy przedstawił go  w inny, oryginalny sposób. Na zakończenie zaprezentowano prace plastyczne wykonywane w trakcie trwania całego konkursu. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali:

I miejsce – kl. 4a – Hanna Burgchardt, Maja Biedal, Filip Szymajda

II miejsce – kl. 4d – Oliwia Leszkiewicz, Patrycja Stankiewicz, Hanna Kociucka

III miejsce – kl. 4 – Luiza Pyrc, Nikola Włodarczyk, Milena Szuty

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Galeria zdjęć: