W pracowniach WTZ Arka – jak w warsztacie u św. Mikołaja

Tuż przed świętami uczniowie klasy 3a po raz kolejny odwiedzili podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w WTZ „Arka”. W tym magicznym czasie obejrzeliśmy jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez grupę uczestników warsztatów oraz poznaliśmy rzadko spotykane instrumenty muzyczne. Po kolędowaniu odbyły się  wspólne zajęcia z majsterkowania i zajęcia plastyczne, podczas których powstały choinki i piękne kartki bożonarodzeniowe. Dzięki wspólnym zajęciom uczniowie „Trójki” otworzyli swoje serca na problemy osób z niepełnosprawnością i poszerzyli wiedzę na temat tolerancji. W podsumowaniu naszego spotkania mieliśmy możliwość degustować różnobarwne świąteczne pierniczki.
Dziękujemy Dyrektorowi TZW „Arka” , Pani Annie Wójcik za możliwość udziału w tak cennych i wartościowych zajęciach oraz za miłą i serdeczną atmosferę.

Opiekunowie : Jolanta Dmowska i Emilia Konieczna – Franczak