W grupie siła! Prosimy o głosy w konkursie #AleAkcja

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie! Jak widać po pierwszym dniu głosowania: W grupie siła!!! Już dzisiaj mamy na chwilę obecną ponad 300 oddanych głosów, co plasuje nas na 2 miejscu w konkursie – ale nie poddawajmy się – działamy dalej! Jest nas naprawdę wielu –gdy każdy odda jeden głos dziennie – to efekt może być powalający, a nasze dzieci zdobędą 30 000 złotych na sprzęt sportowy.

Tak wiec działamy dzisiaj i w kolejnych dniach dalej: wszystko zależy od nas i od Was. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o codzienne głosy na SP3 im. Noblistów Polskich w Głogowie. Co należy zrobić – wejść na stronę, #aleakcja – za pierwszym razem zarejestrować się podając adres mailowy i stworzyć hasło i pozostaje już tylko oddać głos – codziennie aż do 31 stycznia!

Tutaj można głosować:

https://www.sz.pl/aleakcjazpekao/#finalisci

Kto może oddawać głosy na filmy?

Głosować mogą osoby pełnoletnie. Aby zagłosować, należy zarejestrować się w serwisie Szkolne Zbiórki by Patronite. Głosowanie jest bezpłatne.

Ile razy można głosować?

Głosujący może oddać tylko jeden głos dziennie w dniach 21.12.2022 (17:00) do 31.01.2023 (17:00)., na jeden z dwudziestu filmów, zakwalifikowanych

Pozdrawiamy i dziękujemy za wsparcie

Alicja Skoczylas z Międzyszkolną Sekcją Filmową GIM TV, Piotr Tadajewski, Beata Bielska oraz  wszyscy uczestnicy konkursu.