UWAGA JEST AKCJA !!!!!

DLA SZPITALA GŁOGOWSKIEGO „DAR SERCA” DLA CHORYCH NA COVID-19

NASZA SZKOŁA ZOSTAŁA NOMINOWANA DO AKCJI CHARYTATYWNEJ „DAR SERCA”. JEST TO INICJATYWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH , KTÓRE AKTYWNIE CHCĄ SIĘ WŁĄCZYĆ W NIESIENIE POMOCY OSOBOM CHORYM NA COVID-19.
NOMINACJĘ DOSTALIŚMY OD SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 . AKCJA DOTYCZY POMOCY DLA ODDZIAŁU GŁOGOWSKIEGO SZPITALA, NA KTÓRYM PRZEBYWAJĄ OSOBY CHORE .W ZWIĄZKU Z TYM, BARDZO PROSZĘ O WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI POPRZEZ DOSTARCZENIE DO SZKOŁY JEDNEJ ZGRZEWKI MAŁEJ WODY NIEGAZOWANEJ ORAZ CHUSTECZEK NAWILŻANYCH, KTÓRE PO SKOŃCZONEJ AKCJI ZOSTANĄ PRZEKAZANE SZPITALOWI. DARY TE, SĄ NIEZBĘDNE DO GODNEGO I PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA CHORYCH   NA TYM ODDZIALE.
DO AKCJI WŁĄCZYŁA SIĘ JUŻ WIĘKSZOŚĆ GŁOGOWSKICH SZKÓL. MAM NADZIEJĘ, ŻE NASZA SZKOŁA RÓWNIEŻ STANIE NA WYSOKOŚCI ZADANIA.

ZBIÓRKA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 27.01 DO 2 .02. 2021 ( WTOREK ). POTRZEBNE RZECZY MOŻNA ZOSTAWIĆ W HOLU PO WEJŚCIU DO SZKOŁY       W WYZNACZONYM DO TEGO MIEJSCU .

Z GÓRY WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ 🙂

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

akcja COVID-19
ptr