Uśmiech pod choinkę

”Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” – ta myśl Jana Pawła II, przyświeca dzieciom i młodzieży naszej szkoły. Po raz kolejny, mimo niesprzyjających warunków związanych z pandemią, dali wyraz swojej bezinteresowności w pomaganiu osobom, które są w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki otwartości serc naszych uczniów mogliśmy obdarować słodyczami chłopców z Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie. Opiekunowie nie kryli wzruszenia, a w podziękowaniu otrzymaliśmy przepiękną ręcznie wykonaną ozdobę świąteczną w postaci renifera.

Żywność długoterminowa trafiła do głogowskiego oddziału Caritas, gdzie zostanie przekazana osobom potrzebującym.

W imieniu wszystkich obdarowanych z całego serca dziękujemy!

Mini Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu

Uśmiech pod choinkę