Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się  w czwartek 1 września.

Uczniowie przybywają do szkoły na godzinę 8.00 i kierują się do swoich sal lekcyjnych.

Jeśli będzie ładna pogoda uczniowie klas I-VIII przejdą na apel na boisko do piłki nożnej. Uroczystość planowana jest o godzinie 8.15.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych uczniowie klas I-IV przejdą na apel do sali gimnastycznej o godz. 8.15. Pozostali uczniowie pozostaną w salach z wychowawcami.

Przy wejściu do szkoły i wewnątrz budynku wywieszony będzie wykaz sal dla poszczególnych oddziałów na spotkania z wychowawcami.

Klasy I

Na uczniów klas I przy wejściu głównym do szkoły w STREFIE RODZICA będzie oczekiwał wychowawca. Dziecku w drodze do sali lekcyjnej może  towarzyszyć
tylko jeden opiekun.

W dniu 1 września świetlica szkolna zapewni opiekę do godziny 16.30 .

Dyrektor szkoły Ernest Kłósek