Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Zabrzmiał pierwszy dźwięk szkolnego dzwonka.  Przy pięknej pogodzie zebraliśmy się wszyscy na boisku, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2022/2023. Prowadzący oraz pan dyrektor  Ernest Kłósek powitali całą społeczność szkolną, a szczególnie gorąco uczniów klas pierwszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z edukacją.

Wakacje dobiegły końca, czas więc wrócić do pracy i nauki. Pan dyrektor w swoim przemówieniu wyraził nadzieję, że wspólnie uda nam się przeżyć wiele pięknych chwil w szkole. Podkreślił również, że musimy zadbać o to, by nasza szkoła była miejscem bezpiecznym, życzliwym i otwartym. Pod tym życzeniem podpisujemy się my wszyscy.

Uroczystą galę prowadziły uczennice klasy 7a:  Hania Mituła , Nicola Susfał i Michalina Kolańczyk. Piękną oprawę muzyczną przygotowali:

Lena Lasia – śpiew
Natalia Sołtys – śpiew
Kamila Filipek – śpiew
Oliwia Juszczyk – śpiew
Kacper Filipek – skrzypce
Giovanni Cozzolini – pianino

Dziękujemy wszystkim prowadzącym, artystom, uczniom, rodzicom i nauczycielom uczestniczącym w naszej uroczystości!

Organizatorki:

Tamara Chojnacka
Renata Kołodziej
Anna Kowalska
Aneta Skrobuła