Tydzień Życzliwości i Pozdrowień w klasach I-III

Uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka są: szacunek, uśmiech i miłe słowa zamienili obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień na Tydzień Życzliwości i Pozdrowień. W Tygodniu Życzliwości i Pozdrowień dzieci promowały zatem życzliwość, zarażając nią innych, zachęcały do czynienia dobra nie tylko od święta, podejmując różne aktywności związane z obchodzonym tygodniem. Tydzień Życzliwości i Pozdrowień to był również dobry moment na przypomnienie, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Każda klasa wykonała także Klasowe Serduszkowe Drzewo Życzliwości.

Anna Michałowska