Tydzień Języków Obcych

Tydzień Języków Obcych

Mimo gorączkowych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, nasi uczniowie znaleźli czas i chęci, aby w ostatnim tygodniu nauki w szkole włączyć się w obchody Tygodnia Języków Obcych. Trzyosobowe drużyny stanęły w szranki w Turnieju Językowym, podczas którego rozwiązywały zadania dotyczące wiedzy o krajach anglojęzycznych, wykazywały się znajomością słownictwa i gramatyki, a nawet umiejętnością śpiewania powszechnie znanej piosenki „Panie Janie” w języku angielskim i niemieckim. Utalentowani plastycznie uczniowie wykonali ciekawe plakaty ilustrujące angielskie przysłowia, podczas gdy ich koledzy z klasy przygotowali kartki bożonarodzeniowe w języku polskim i angielskim, nucąc świąteczne piosenki. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę. See you next year!

Organizatorki

Iwona Patelska-Mazur
Ewa Sieradzy