Turniej Piłki Nożnej klas IV -VI

19 grudnia roku po raz kolejny odbył się w naszej szkole turniej piłki nożnej dla klas IV, V i VI . Na  turnieju stawiło się 13 zespołów w tym  ponad 65 zawodników. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z dziewczynek i chłopców w tym z pięciu zawodników na boisku . Spotkania  rozgrywane były  systemem pucharowym oraz każdy z każdym. O wygranej decydowały punkty oraz zdobyte bramki. Za wygrany mecz  drużyna otrzymywała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt. Najlepszymi piłkarzami w roku szkolnym 2022/23 okazali się uczniowie  z klasy  4b, 5a  oraz  6a. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji.

Wszystkim  gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów !!!

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Piotr Tadajewski

Urszula Paprocka