TO ( DZIAŁAMY ) MY !!!! TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

2 października  w naszej szkole z inicjatywy naszych uczniów  oraz  z  nauczycieli wychowania fizycznego  odbył się  po raz kolejny szkolny Turniej Piłki Nożnej dla klas 7 i 8 J . Tegorocznemu turniejowi towarzyszyło hasło TO ( DZIAŁAMY) MY !!!.  Celem turnieju było popularyzowanie piłki nożnej  wśród uczniów oraz zachęcenia ich do podejmowania wysiłku dbania o  swoje zdrowie oraz  aktywności ruchowej . Poziom rozgrywek okazał się niezwykle wysoki , a zaangażowanie uczniów było ogromne. W turnieju wzięło udział 6 klas 7 , w których najlepszymi piłkarzami okazali się chłopcy z klasy 7A zajmując I m-ce, II m-ce zajęła klasa 7F, a III m-ce zajęła klasa 7 C. Dodatkowo  za zaangażowanie , walkę i zaciętość  nagrodą specjalną sędziowie wyróżnili  Wiktora Kokocińskiego jako najlepszego zawodnika klas 7. Klasy 8 reprezentowali uczniowie  i uczennice z 4  klas . I m-ce wywalczyła klasa 8a , II- m- ce  8b ,   III  m-ce 8d . Na IV m-cu uplasowała się klasa 8c zdobywając przy tym specjalną nagrodę za wzorową postawę na boisku – medal Fair Play J. Ponadto wybrano najlepszą zawodniczkę turnieju , którą okazała się Zuzia Maciejewicz  z klasy 8a natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Michał Raczkowski z klasy 8b.

Mecze wzbudzały bardzo wiele emocji, ale jak zwykle w naszej szkole wszyscy  uczestnicy wykazali się wzorową postawą fair play , za co wszystkim dziękujemy i życzymy sukcesów J))

 Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za sportową i zaciętą walkę!!!!!

Grażyna Dziadkowiec- Kublik

Urszula Paprocka

 Piotr Tadajewski

Galeria zdjęć: