Terapia na wsi – GIM TV w Bieńkowie

W dniu 07.06.2024 r.  nasza sekcja filmow GIM TV miała możliwość uczestniczyć  w spotkaniu integracyjnym podopiecznych i kadry Miejskiego Ośrodka Rehabilitacji i Usług Specjalistycznych w Głogowie.   Na zaproszenie pani dyrktor MORiUS Agnieszki Dyk mieliśmy okazję i  przyjemność świętować Dzień Dziecka w gospodarstwie Bieńków „Terapia na wsi”, a tym samym doskonalić nasze umiejętności filmowe. Ta niezwykła relacja to było dla nas nowe doświadczenie i wyzwanie.

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom – Pani Agnieszcze Dyk za zaproszenie, Pani Basi Popiel za piękne zdjęcia, (które udostępniamy w naszej galerii) oraz Pani Katarzynie Wronie za wspaniałą zabawę na terenie gospodarstwa.

Zapraszamy na relację fotograficzną poniżej oraz relację filmową do zakładki GIM TV.

Alicja Skoczylas