Sztafetowe Biegi Przełajowe

28 września w Parku Południowym odbyły, jak co roku sztafetowe biegi przełajowe zorganizowane przez Międzyszkolny Klub Sportowy.  Udział w biegach wzięło 12 szkół z powiatu głogowskiego w 2 kategoriach klas IV-VI oraz VII- VIII. Rywalizacja była bardzo zacięta, a radosna atmosfera na najżywszym poziomie. Nasi uczniowie dali z siebie wszystko i tym samym zajęliśmy V miejsce wśród chłopców klas IV-VI, IX wśród dziewczynek oraz III miejsce chłopców z klas VII-VII i VII dziewczynki. Wszystkim jeszcze raz serdecznie  gratulujemy !!!

Reprezentacja dziewcząt kl. VII-VIII

1 Stach Hanna 8a

2 Kierepka Kornrelia 8a

3 Przybylska Anna 8b

4 Kruk Maja 7a

5 Rzewska Jagoda 8a

6 Korczakn Malwina 8a

Reprezentacja chłopców kl. VII-VIII

1 Marciszak Franek 8b

2 Surdyk Bartosz  8b

3 Stankiewicz Artur 8d

4 Woźniak Jarosław 8g

5 Smoliński Jakub 8d

6 Tomasik Paweł  8a

7 Palt Jakub 8b

Reprezentacja dziewcząt kl. IV-VI

1 Dorota Sulatycka

2 Zuzanna Murcha

3 Maja Łopata

4 Oliwia Krakowiak

5 Sandra Śron

6 Dominika Trzaniec

Reprezentacja chłopcy kl. IV-VI

1 Borys Kuźmiak

2 Filip Szymajda

3 Stanisław Różański

4 Paweł Tomasik

5 Piotr Wójtowicz

6 Patryk Guran

7 Tymon Zubowski

Opiekunowie:

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Jarosław Blida