Szkolny Klub Kibica na kolejnym meczu

Szkolny Klub Kibica

W dniu 3.04.2022r. (niedziela) o godz. 12.40 w mroźne popołudnie na stadionie przy ulicy Wita Stwosza, Chrobry zmierzył się z Puszczą Niepołomice. Nasz Szkolny Klub Kibica wybrał się na ten mecz, by kibicować pomarańczowo – czarnym. Mecz obfitował w wiele emocji i miał swoją dramaturgię. Zespół Iwana Djurdjevica kontrolował spotkanie i po 60 minutach spotkania prowadził 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Dennis Van Der Heijden oraz Oliver Praznowsky. Po tych golach Chrobry cofnął się do obrony i próbował swoich sił w kontratakach. W tym czasie inicjatywę przejął zespół z Małopolski, i to im się opłaciło. Najpierw bramkę kontaktową dla gości zdobył Szymon Kobusiński, a następnie w 90 minucie po strzale Piotra Mrozińskiego ekipa z Puszczy Niepołomice uzyskała upragniony remis. Chrobry po remisie spada na 4 lokatę w tabeli Fortuny I ligi. To kolejny mecz, w którym nasz Szkolny Klub Kibica bierze udział i kibicuje lokalnej drużynie. Czekamy na następne relacje z udziałem naszych szkolnych kibiców.

Opracował: Piotr Tadajewski