Sukces w turnieju piłkarskim Tymbarka

Dnia 18.04 cztery drużyny chłopców z naszej szkoły w kategoriach U8 ( Nobliści Czesława Miłosza) i U10 ( Nobliści Olgi Tokarczuk, Nobliści Wisławy Szymborskiej Nobliści Lecha Wałęsy) wzięły udział w rozgrywkach piłki nożnej – Turniej Tymbarku ,, Z podwórka na stadion”. Nasi reprezentanci pokazali się z jak najlepszej strony. Dzięki nim byliśmy świadkami wielu wspaniałych akcji i doświadczyliśmy niemałych, ale jakże pozytywnych emocji.

W kategorii U8, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, udało nam się wywalczyć wysokie III miejsce.
W kategorii U10 po trudnych meczach z przeciwnikami zajęliśmy 8 miejsce, 7 miejsce i najważniejsze PIERWSZE MIEJSCE, które dało nam awans do kolejnych eliminacji, tym razem już na etapie wojewódzkim!
Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszych sportowców!
Skład drużyn:
Kategoria U8
Nobliści Czesława Miłosza
Antoni Szpilewicz, Michał Krupa, Mikołaj Awsiukiewicz, Tymoteusz Szymczak, Nikodem Szymański, Bartosz Wolniczak, Kacper Machaj
Kategoria U10
Nobliści Lecha Wałęsy:
Piotr Partyka, Korneliusz Małek, Mateusz Machera, Dorian Grabowski, Sebastian Gawron, Jędrzej Rybarczyk, Oliver Ziober
Nobliści Wisławy Szymborskiej:
Kordian Kierepka, Antoni Nowicki, Gracjan Kałużny, Jakub Krakowiak, Igor Aranowski, Dominik Graczyk, Borys Kiszka, Antoni Dąbek
Nobliści Olgi Tokarczuk:
Wojciech Burgchardt, Jakub Lebedyński, Franciszek Siębida, Paweł Lubaski, Szymon Kęcki, Antoni Walkowiak, Igor Ptak, Michał Pawłowski.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich piłkarzy za wolę walki i grę Fair Play !!!
Opiekunowie:
Jarosław Blida,