Sukces uczniów klas III – „Głogów moje miasto”

Sukces klas III

 I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Regionalnej „Głogów moje miasto”

Dnia 7 maja 2024r.  w Szkole Podstawowej nr 7 w Głogowie odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy Regionalnej „Głogów moje miasto”. Konkurs adresowany był do uczniów klas III . Wzięło w nim udział osiem głogowskich szkół. Każdy uczestnik wykazał się obszerną wiedzą o naszym mieście. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Z wielkim sukcesem naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:  Natalia Zdyb z kl. 3 e i Igor Jamroszczyk z kl. 3 a, którzy w konkursie zajęli I miejsce.

Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami, książkami i nagrodami rzeczowymi. Zachęcamy wszystkich do poznawania głogowskich legend i ciekawostek z historii naszego miasta.

Naszym uczniom gratulujemy sukcesu!

Jolanta Dmowska